Prosinec 2014

Nenadávej na zrcadlo...

22. prosince 2014 v 14:49 | kra
Jen si to zkuste, prohlásit pravdu o "punkerkách", ktré si nějaký operativec CIA, denně sjíždějící porno v zaměstnání, vybral jako údernou skupinu "PičíŘev" za prostředek mediálního boje proti Rusku.
Vyznačují se obratnou roztodivností svého těla i ducha tím, že natočily pořad o tom, jak se krade kuře v sámočce za pomocí transparentů a vagíny. Nemalou úlohu ve filmu hraje i dítě rodičů-interpretů které zkouší odolnost chlazeného kuřete (naštěstí zabalaného) šlapáním a vystupováním na ně. Matka pak testovanou potravinu s klidem vrátí do chladící vitríny a dále zkouší, (chráněna před zraky kamer pomocí transparentů které předstírají "cosi" politického) vhodnou velikost objektu svého zájmu, kterou si nakonec vstrčí do rodidel. Nezaplacené kuře propašované v těle interpretky skrze pokladnu je pak bez užitku "vyplknuto" na silnici před obchodem, čímž je završen úspěch celého spektáklu...

Václav Havel se asi obrací v hrobě... že tyhle dívčiny sklidili cenu jeho jména...

Miloš Zeman, stejně jako my, se asi nikdy nedočkáme písně Karla Kryla "Demokracie rozkvétá" na vlnách ČRo, zato zaručeně zanikne kromě volání po Krylovi, také "zkurvení" zákona o státních úřednících...

A o to možná, především šlo...

P.S.: Kdyby někdo nepochopil narážku na Karla Kryla, tak ať si Miloše Zemana poslechne v celku, ne jen z "remixů".

Probuďte se děcka, aneb "lidé čtete"

P.K.

Retrospektiva

22. prosince 2014 v 13:38 | kra

Jsou věci ktré je dobré si připomínat... zvláště když se blíží...


Pod článkem jsem nechal komentář...

Pavel Krajtl - Brno

Kam se poděl selský rozum? Čtvrtek, 23.Září 2010, 19:01:24

Tak popis různých -izmů bychom měli, ale kam se z těch pojmů vytratil rozum? Cožpak lze na všechno naroubovat nějaká univerzální pravidla? Není nakonec jednodužší dělat věci pokaždé s rozvahou, namísto striktního dodržování předem daných pravidel nějakého -izmu s tím, že dříve nebo později narazíme na předem neodhadnutelnou situaci a zaručeně se najde mluvka který nás v souladu s pravidly spolehlivě dovede do pekel? Je vůbec ještě společnost schopna normálního uvažování v době, kdy se na nás valí odevšad Jochové, šlechticové, nadpřirozeno, tajemno, mystika... a vrcholem intelektuálního počinu je neustálé opakování pravidel posvátných -izmů v monotematickém rytmu modlitebního mlýnku?


cituji z titulků filmu Rise Of Evil (Nástup zla):

"...SA je zničená, hladová, toužící po boji s kýmkoli.Můžu o tom psát ? Ne, protože Hitler neprodává noviny.Víš co ano ? Drby! Podívej se na dnešní titulní stranu. Bavorská farmářská dívka má náboženské vize. Vydali jsme toho deset vydání za poslední čtyři dny.
-Dává lidem naději.
-To dělá i Hitler ! Lidé nechtějí skutečné zprávy. Jsou deprimující. Nechtějí slyšet o ničem s čím by snad mohli něco dělat.
Jako bychom zhloupli, oslepli...."
____________________________
...Jakoby mi to něco připomínalo...