Březen 2011


Obranné a produkční mechanismy deprivantů pro zchování vlastního druhu

17. března 2011 v 18:58 | kra
Napadlo mě, jestli pan František Koukolík už píše někam do šuflíku něco co se tak nějak jmenuje.

Davide Novotný, prorok buran je švejk!

17. března 2011 v 7:18 | kra
David Novotný si u Krause řekl o roli sedláka - burana proroka. Napadlo mě, že jeho naturelu by odpovídal Švejk. Hašek by si to zasloužil.

Našla se Anička

16. března 2011 v 19:44 | kra


Kdy byl pořízen tento snímek? Co tehdy dělala ta auta na místě kde se podle serveru Týden.cz našlo tělo Aničky? Je-li tato informace Týdne.cz pravdivá, možná budou policii zajímat satelitní snímky z období po zmizení Aničky. Ale to je určitě již napadlo...

Nevím, proč Týden.cz lokalizoval právě tento dům, který je podle všeho pouze poblíž skutečného místa nálezu těla -tipuju je podle mnou zaznamenaných indicíí čerpaných zejména z videa z místa nálezu na Novinky.cz (bez reklamy, díky Novinky!).

Výborně

13. března 2011 v 19:23 | kra |  Demokracie
Policejní zásah v Bydžově by měli zaplatit Vandasovi dělníci, míní John
Může se z toho stát výborný vítaný způsob příjmu státu. Kalousek se bude tetelit štěstím nad korunkami které mu přihodí do ranku nový podnikatelský záměr státu. Efektivní využití ozbrojených složek při výkonu služby. Budete -li chtít a zaplatíte-li si. Policie Vám uspořádá na Vašem pochodu či demonstraci, nabo jiné párty na veřejném místě, zábavnou podívanou. Zmlátí všechny nesympatické lidi kteří se Vám snaží naznačit svůj nesouhlas. Nejen že nebudete obtěžováni, ještě se pokocháte a spravíte si sebevědomí. To jsem zvědav, jakou udělají DSSS cenu. Bude sleva za reklamní nápad?
Malý dotaz, na pana Johna. Kdy vyjde ceník? Kolik by stál takový malý aprílový žertíček kamarádovi? :
Přijdou dva policajti, ke kamarádovi a legitimují ho. Když se nám kamarád svěří s podivností, že jej policie navštívila doma a legitimovala jej, zavoláme na vyděšeného kamaráda hlídku znova, a ona na něj vybafne "Apríííl" a předá mu plaketu s aprílovým protokolem - pamětním listem?

Mohlo by se to taky využít pro zpestření únosů nevěsty ze svatebních hostin...


Posvátné veřejnoprávno

13. března 2011 v 10:57 | kra
Byl zásah vojenské policie v ČT adekvátní, nebo ne? To podle toho co policisté vlastně hledali, o jaké nebezpečí vůči společnosti tu vlastně jde, ne? (Už jste se to někde dozvěděli? http://img2.ct24.cz/multimedia/documents/24/2391/239071.doc) Že byl porušen zákon někde ve směru odkud dokumenty do ČT doputovaly, o tom není pochyb. Tajné dokumenty na obrazovce, úniky z vyšetřování (aby se zločincům dalo vědět že po nich už jdou, a mohli si zkoordinovat výpovědi) jsou tak závažné skutečnosti, že je to na zásahovku v kuklách jak dělaný. Ovšem, v případě že potenciálními podezřelými jsou nejvyšší politikové, je třeba brát ohledy...
Možná že velitelé zásahovky by tímto divadlem rádi upozornili na skutečnost, že v tomto případě jde o velmi závažné ohrožení funkce státu, ale mediální masáž vše staví do světla normálnosti a s ignorantským nadhledem banalizuje fakt, že tenhle stát je prostě suvereénně ovládán za pomocí veřejnoprávní propagandy obcházení zákonů. Někomu prostě tenhle bordel vyhovuje, protože jej řídí a má z toho namalé zisky. Všechno toovšem vypadá moc hezky, když se to obalí do keců "my nic, my novináři honíme lumpy a ta nemožná policie nám v tom chce bránit". Nač policii, máme televizi a investigativce. Kdejaká jednoduchost se přes noc stane závažným složitým právním problémem, protože je potřeba zase něco "vobechcat". 'Bezplatné' zdravotnictví je pak synonymem slova "nerdousící". Právo poslance na dokončení mandátu v celém volebním období (kdybych byl populista tak napíšu "na všechny platy") má přednost před volebním právem občanů a vůlí ústavní většiny přímo volených zástupců lidu. Ústavní soudci jsou natolik politicky nestranní, že se u soudu ptají politiků jakou že to chtěli sestavit nebezpečnou vládu...
PŘITOM MAFIÁNSKÁ ÚČELOVOST TOMU VŠEMU ČOUHÁ Z BOT JAKO SLÁMA!

Humbuk kolem zásahu vojenské plicie v ČT nám dává jasný obrázek o tom, jak těžký je v tomhle státě život práva. Spíše nežli stabilní monument o který se lze opřít, připomíná hadrový míč, s nímž se na scéně pro vymývání mozků hraje fotbal bez pravidel.

Další polínko pod naplnění podmínky článku 23 ústavy:
Článek 23
Občané mají právo postavit se na odpor proti každému, kdo by odstraňoval demokratický řád lidských práv a základních svobod, založený Listinou, jestliže činnost ústavních orgánů a účinné použití zákonných prostředků jsou znemožněny.

...můžeme je rovnou házet z oken?

Švejnarovo řešení

12. března 2011 v 0:12 | kra
Jan Švejnar představil žářné prspektivy důchodové privatizační reformy

Přílišné hnojení škodí - pohádka

7. března 2011 v 23:13 | kra
Zahrádkář české republiky, mající nastarost školský systém, si kdysi řekl. Je třeba udělat školství ekonomické, neboť ekonomové na západě berou nejvíc peněz a my chceme být bohatou zemí. Nevšiml si, že tento druh lidí peníze nevytváří, jenom je bere. Tím byl zahájen konkurz na ekonomické odborníky. Někteří, hlavně ti, kteří už měli tam za mořem své známosti, měli v tomto "boji o přízeň sponzora" výhodu. Měli také výhody dobrých kontaktů a pohodlně tak předběhli i své dřívější nadřízené. Zejména povolnost, někdy skutečná, avšak vemnoze cílevědomě obcházená různými rebeliemi, v podobě zprivatizování klíčového průmyslu vnitřní sebrankou, nakonec stejně knok-autovanou venkem, zdánlivá povolnost a nakonec tvrdý útok ze zálohy, ze kterýho jsme vyplatili v několikasetmiliardových "soudních arbitrážích" (proč proboha v těch přístupovejch papírech nebylo, že primární justiční jednání se má konat podle subscidiarity nejřív na okrese kde byl čin spáchán, příslušnému nejnižšímu soudu. Občané také nemají přímý přístup k evropskému soudu přímo, nebo jo, kteří?). Co jsou vlastně ty arbitráže za justiční kličku? Proč jich tolik prohráváme? Kolik dala Nomura Tlustému? Vanu? Plnou? Čeho? Proč tolik bývalých politiků končí ve firmách kterým takhle přihráli miliardy? Asi víme proč, smlouvy vymahatelné těmito podmínkami hodnocené arbitrážními soudy nebyly napsaný na to aby se s nima dalo vyhrát, ale posloužily "dobré věci, co se podařila, neboť zlodějská síla zvítězila". Dalo by se dohledat kdo je kdy s kým opdepsal? Asi ano, nebo ne? Jaktože jednání státu s nějako firmou může být výbec tajné? Někdo jedná s někým o mé peníze z daní, a já to nesmím vědět? Kdo vlastně kdysi namluvil Vladimíru Dlouhému, že má do privatizace zahrnout i Byty OKD? Proč jsou za to dnes žalováni Sobotka či Gross? Pamatujete, kdo v parlamentu vyhrožoval kolegovi Zaorálkovi že jej bude žalovat? Kolik žalob má 'ohledně bytů' na krku Zaorálek? Přibyla i tahle? Kam v budoucnu hodlá zajít justiční mafie? Hodí na něj konečně někdo síť? Jak vyzýval kdysi v parlamentu Langer směřuje na Ratha, okřiknut řídícím schúze Zaorálkem. Otevřou se brány blázinců pro 'bývalé' opoziční politiky? Co bude napsáno nad jejich branami? Něco o práci? Jak se bude "Ústavům Pro Dočasně Umístěné" přezdívat? ÚPDU? To by jistě byla zajímavá pohádka, ale jiná než tahle, současná, avšak ne nepodobná ve své katastrofě na konci jedné kapitoly dějin, té naší pro zajímavost. Takže zazvonil zvonec a dobrou noc jdete-li spát, a už nečtěte a jděte si hajnout, protože další vzkazy jsou pro ty ostatní, co zrovna ráno vstávají, snídají, či co jiného ještě za celý den člověk může, dělají. ...a čtou přitom někde všude internet. Tak šup do hajan vy co ste noposlušni že nemate čist, Tak koněčně... Velmi brou.

Reformy

7. března 2011 v 16:21 | kra |  Demokracie
Nevím jak vy, Vážení ale já bych si z toho nepoviného odvádění povinných odvodů na důchody ani z toho zvýšení DPH nedělal takovou hlavu, všechno půjde spokojeně dál, všechno bude jak má být.


Národnost

1. března 2011 v 20:59 | kra |  Demokracie
sčítání lidu 2011

Na Ústecku budou pomáhat při sčítání lidu romští asistenti

přiznejte se kdo ste cikán! Hlásají v Rozhlase, Rom Romovi se raději přizná.

Co na to říkáte, všichni 'nepřizpůsobiví' že Vám

vzkazuje,... prezidentský mluvčí národního nehumenrightisty Ladislava Bátory

Václav Klaus , Pressident Respjubliki Čecháčkovské

nastupující Republiku Saló v české kotlině... Děkujeme pane presidente, antimasarykův odkazovateli s tak sprostě vábivým "s" ve slově president!..? Na to Vám máme skočit? Kterou Mafiánskou školu ste prolez? Obě? Nebo jich bylo víc?

Být cokoli jiného, než to co bych měl být podle Klause, Jocha, nebo Bátory... Co by se mnou asi provedli? Kde skončím? Kdo se tomu postaví? Najde se nějaký zastánce "korektnosti"?

Podle mě, jeslovo korektnost pouze synonymum k slušnosti. Jestli slušnost už nic neznamená, co znamená potom pojem člověk? Pamatujete, co se kdy ve kterém mohém předešlém století myslelo 'slušností' jak se ta 'slušnost' mezi vrchností a poddanými vyvíjela? chichichi... Naše životy se asi konečně viditelně rozdvojí, a nůžky sociálního vyloučení se rozevřou naplno jako před Francouzskou Revolucí... No potěš nás pámbu... +-(