Zle matičko zle Švarcenberci zde

23. září 2009 v 11:09 | kra |  Demokracie

Není dne, aby se strana reinkarnovaných politických mrtvol neobjevila na obrazovkách celoplošných médií, internetových i tištěných deníků. TOP09 byla vystavěna jaksi "odshora" Dvojice Kalousek+Schwarzenberg představují samozvané vedení hejna, ke kterému se postupně slétají vrány z nejrůznějších stran, cítíce budoucí kořist. TOP09 má nevoleného předsedu asi proto, že jde o monarchu každým coulem pro nějž je demokracie pouze slovo jímž lze omluvit kdejakou genocidu. Ptám se ústy ševce Číče: "Pro pár špinavých zlaťáků, pro falešnou slávu. Jak může člověk zradit člověka?"

Odpověď je nasnadě: Člověk člověka ne...


Podivná servilnost, kterou chovají novináři vůči sebrance politiků opustivších jako krysy v polovině volebního období svou nedovoluje novinářům pokládat nepříjemé otázky. Proč?

Jsou fakta o kterých se v naší "svobodné" a "demokratické" společnosti nemluví, vládne o nich jen jakési povšechné mínění, postupně naočkované propagandou. Naši novináři-překladatelé automaticky přebírají zprávy od "renomovaných agentur", obsah sdělení se médium od média prakticky neliší. Rozdělení novin na pravé/levé lze rozpoznat jen podle jízliovosti či servilnosti komentářů, či otevřené sprostotě vůči některým politikům. Společnost je otupována bizarní hrou na "celebrity", jakoby správa státu závisela na obličeji, výšce, či váze politika. Myšlenky jsou degradovány a přelepovány ideologickými floskulemi, o kterých si nikdo nedovolí ani přemýšlet, natož pochybovat, přestože je globální ekonomická krize dávno rozcupovala. Co také čekat od novinářů a investigativců, kteří si z médií dělají nástorj osobní prezentace a ze sebe "celebrity". Děvčátka s pěknými tvářičkami, která se sotva naučila mluvit na kameru k nám v úvodní znělce pořadu několikrát přikráčejí a svým suverénním sexisticky vyzývavým postojem i pohledem nás ubezpečují o kvalitě a nesmlouvavé investigativnosti pořadu jež moderují. Těmto krásným děvčatům nelze upřít investigativnosti ve směru tloušťky peněženky zpovídaného pána, neboť u některých exemplářů se ze strany redaktorky mění rozhovor téměř až na flirt a hrdliččí vrkání. Jsou tu ale i "nebezpeční" hosté všemožných debatních pořadů, kteří by mohli v nestřežené chvíli vyzradit něco o čem se v našem mediálním rybníce nesmí hovořit. Na ně nastupuje těžký kalibr zručného moderátora, který umí zavčas umlčet hříšníka, případně nesmyslný 'telemost' z Prahy do Prahy, umožňující vypnout nespolupracujícího účastníka bez dlouhého překřikování.

Vysíláme jen vysvětlivkami, jako kdysi Major Zeman
I dnes vznikají filmy, které lze sledovat jen s doprovodným vystvětlujícím komentářem, v podobě následné propagandistické masáže. A tak se na stránkách České televize dočteme že: "Určitá jednostrannost má provokační potenciál, a proto je nutné vidět tento film v kontextu s druhým zorným úhlem, v tomto případě se zahraničním dokumentem, který také uvádíme v našem dnešním Večeru na téma." (Nutno ještě podotknouti, že Česká televize nehodlala tento dokument vůbec odvysílat, a teprve jeho zveřejnění na internetu ji donutilo odvysílat vlastní produkci.)

V této souvislosti si dovolím upozornit na článek Rajko Dolečka který znovuobjevuje verše rebela rebelů, Čecha Čechů, Karla Havlíčka Borovského, a odkrývá nechutnosti zločinů kterých se dopouští někteří mocní a "diplomaté" ve svých bezohledných projektech mezinárodního válečného inženýrství.

Píseň Čechů r. 1850.

Zle, matičko, zle!
Švarcenberci zde:
jeden, ten je generál,
a druhý je kardinál;
zle, matičko, zle!
Zle, matičko, zle!
Švarcenberci zde:
jeden drží karabáč,
druhý říká »Otčenáš«;
zle, matičko, zle!
Zle, matičko, zle!
Švarcenberci zde:
jeden, ten je arcibiskup,
a druhý je taky špicbub,
zle matičko, zle!

V básni je sice řeč o dvou Švercenbercích, ale ten náš dnešní toho zvládne i za tři.


...Vládní komise byla založena jako poradní orgán vlády 30. května 2007. Komise má šest členů. Komisi předsedá ministr kultury Václav Jehlička. Dalšími členy jsou ministr financí Miroslav Kalousek, ministr zemědělství Petr Gandalovič, ministr zahraničních věcí Karel Schwarzenberg, ministryně, v jejíž působnosti jsou lidská práva a národnostní menšiny, Džamila Stehlíková a místopředsedkyně Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR Miroslava Němcová.
"Jen tím si zachováme přístup k vývoji a vliv na pomoc Srbům a Albáncům," prohlásil ministr a zopakoval, že nejprve vyčká, zda tamní nová vláda bude dodržovat demokratická pravidla ochránit menšiny i kulturní památky...

Buď projde v parlamentu americký radar nebo nabídnu rezignaci. Tak by se dalo shrnout vyjádření českého ministra zahraničí Karla Schwarzenberga v rozhovoru pro agenturu Reuters...
(Radar neprošel ani skrz Washington, ale Schwarzenberg pořád smrdí v politice - takže jen vyhrožoval a blufoval?)

Ve dnech 5.-8.června 2008 se zúčastnil v Chantilly ve Virginii v USA zasedání tzv. klubu Bilderberg
(Jak milé, že se za Nás u těch hodných bohatých strýčků přimluvil... TOP09 má teď o předvolební sponzory postaráno, a my o "jazýček na vahách" mezi levicí a pravicí v budoucím parlamentu. Není divu že TOP 09 navrhuje snížení příspěvků politickým stranám o polovinu Hodní strýčkové z milovaného západu, rádi spozorují různé "barevné revoluce" )


Možná že si řeknete, co to tu zase snuji za konpirační teorie... Nikoli nesnuji teorie, pouze upozorňuji na to, že vůl zůstane volem a pařez pařezem i kdyby byl jeho chlívek ze zlata. 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Metiss Metiss | Web | 20. dubna 2010 v 23:12 | Reagovat

Jednou jsme byli na nějaké zámku. Už nevím přesně kde, ale byly tam obrazy Schwanzerbergů. Přísahám, že tamti měli úplně stejně pokřivené obličele a tupy výraz v ofčích jako ten dnešní.
Ale on blbec není. On je naopak strašně vychytralý.

2 Lenka Lenka | 4. února 2012 v 19:51 | Reagovat

Synáček pana ministra zahraničí - majitek hradu Orlík, který získal šišla uplácením a podvody NEUMÍ ČESKY ANI POZDRAVIT !!! A ten zámek s jejich ksichty se jmenuje HLUBOKÁ - v loňském roce státní zámek "zapůjčil" zlatou zboj ze zbrojnice na jakousi soukromou výstavu - myslím, že je zapůjčená na věky, těmhle zednářským zrůdám !!!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama