DS

1. května 2009 v 9:30 | kra |  Demokracie
Četl jsem si program Dělnické Strany a...

-nebýt skrytých rasových otevřených nacionálních xenofobních a homofobních požadavků, volání po rasové a národnostní segregaci, otevřená antisolidárnost s třetím světem, volání po trestu smrti, anulování práv občana zadrženého policií...
-byl by to skvělý program pro nějakou komunistickou stranu.

Vlastně to připomíná docela trefný popis režimu tuhé normalizace s tím, že se nesnaží nic skrývat za chartou lidských práv. Občane - buď budeš bílý pracovitý heterosexuální dělník s Českou národností, nebo registrovaná označkovaná segragovaná levná pracovní síla, případně bezprávný vězeň nebo izolovaný pacient pracovní léčebny homosexuality...

Ti rozzlobení hoši včerném ve mě evokují pocit, že si ve snaze vyznat se na světě zjednodušují lidskou společnost na úroveň schopnosti chápání vlastního mozku.

Netuší nic o moderních poznatcích vědy, o sociologii, genetice, psychologii, pedagogice... - stejně jako to netušili karérní komunisté nahrnuvší se po 68' do vlivných úřadů vymetených Brežněvovými tanky. S pocitem že "to nejde jinak" zavedli tuhý režim navzdory neustálé proklamaci charty lidských práv.

V tomto směru je DS upřímnější - rovnou říká že usiluje o zavedení jakési esence mixu režimů let čtyřicátých a sedmdesátých. O chartě lidských práv ani slovo - jen odkaz na nutnost změny ústavy kvůli určování národnosti.
-už vidím jak nám anropologové přeměřují lebky, barevné vzorkovníky pro určování pigmentace pleti je bude třeba přikládat na neopálená místa - pozor na solárka, nechte si aspoň flíček těla neopálený!

Oh, co to povídám, vždyť už máme analýzu DNA - to je pokrok, pracovitost a společenské zařazení jedince určené zcela vědecky podle rozboru slin :)


Ani se Ivanu Langerovi nedivím že za ministerstvo vnitra (podle mě záměrně) "prohrál" soudní spor o zákaz DS - není lepší antireklamy na socialistické myšlenky, než když se namíchají spolu s puritánstvím a neonacismem v jednom oficiálním dokumentu. DS je nejlepší PR agentura na negativní kampaň proti levici.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama