Vzívání modly

14. prosince 2008 v 3:01 | kra
Změna v USA nehrozí! Jak to víne? Když se deklarovaná změna nekonala na kongresu ODS, nebude ani obamova 'change' v USA. Jak k tomu neomylní odborníci na PR některých stran dospěli? Je to jasné, stejně jako předkongresová ohlášení změny ODS, tak předolební volání OBAMY, obě zněla: "CHANGE". Dvě naprosto rozdílné události se jeví v očích PR odborníků na politiku vzázané jako nějakou prokletou pupeční šňurou marnosti, jakým je slovo CHANGE či ZMĚNA. Ano pro někoho to byly jen vzájemně si podobné předvolební "marketingové tahy". Vlastně skoro veledůležité věci

..... slyším někde z tajemných kuloárů
... ta CHANQE v Congressu ODS nevyšla, a tudíž je zdravějádrovým straníkům nadtopolánkovsko-analýzově-jasné, že tahle reklama selže i v USA. Tyhle tajemné závislosti vysvětlovat, to je přece jen to, co pořád ještě Stejná reklama, stejné heslo, stejně špatně vysvětlovaná politika a její tvrdé bohatstvínosné kroky které se tak špatně vysvětlují.
Pozoruhodná analýza... Slyším ji z rádia 6 svobodná evropa dnes a denně. Zdá se mi to, nebo média dávají některým směrům víc prostoru než jiným?

...Já se zařadím do koláče ve kterém si lidi vybrali odpověď "od tedoby co jsem poznal lez v souvislosti s jedenactym zarim nicemu a vsemu neverim! Je to nadherny pocit, nemusite se stavet do nici role, nemusite za nekoho truchlit a nikoho obdivovat.... jste skutecne svobodni a nikdo vam nevnucuje levnymi triky nove a nove a a nove zbozi..." Je nadherny pocit moci sledovat svoji politiky v moderni detektivce, vysledovat proš někdo , zdá se nám, pracuje v médiích víc pro Pro pány z ODSssssssss (slyšíte jak 'zase' v poslední době uchází... ...a možná i praskne... jako balónek... a změní se a na nekonečno nevolitelných stran plných nevolitelných politikůpoté co si je ostatní strany k výročí dají pohromady při příležitosti nějakého strakova sjezdu kryptovládní strany ve složení:Předseda:Bursík:Místoředseda:Topolánek:Pokladník:Kalousek:ZaSlušňáka:Svoboda... atd.) Ach ta jedinná a jedinečná ODS! Jak nám je jí líto... I vyschl pramen svobody, ze země demokraciee e... jee... to je opruz... bublina praskla. Krysy iže utěkli... z potápějící se bárky... pro jistotu tak napůl již dávno, když přestali platit příspěvky... Není kam zavolat o pomoc ó zjev se mi!...kolikpak takto morálně čestných neplatičů a pohrdatelů principy cti je mezi straníky napříč politickým spektrem? Kteří to jsou... co?
...a přitom neplatí příspěvky!?.

Není to zajímavá statistika? Myslím, že ze statistiky příjmů strany, kde jsou jmenováni jednotlivě přispěvatelé bychom se mohli mnohé poučit. Třeba o toom jak dokáže každá která strana o svých příjmech informovat veřejnost, a kolik jí připadne vlastně 'zdrojů' jejichž majitelé nechtějí být veřejnosti známy... (?) Za každým takovýmto "darem" může být čertovo kopýtko tím spíše a častěji, čím déle je tento !zvyk" u nás zakořeněn. V našich geopolitických rovnoběřkách bych to měřil na sto procent... rkomě vyjímek mimo statistikou... promňite, to bude asi pžeřitkem rtuti v strrava, ta pk ne zdarva... nebo libo oneco srejsiho... polonium?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama