Rebelka už na TV nemá nárok

22. listopadu 2008 v 15:40 | kra |  Demokracie
Goebelsovská "profesionalita" zpravodajství ČT nezná mezí.

Poslankyně zelených Olga Zubová dnes odstoupila z funkce předsedkyně republikové rady strany. Jistě zajímavé. Člověk by čekal, že redaktoři zpravodajství ČT přinesou rozhovor s "rebelkou" a pokusí se divákům přiblížit její motivy...

Na obrazovce se ale v přímém přenosu z Pardubic objevil Martin Bursík, který situaci zhodnotil "objektivně" tak, že Zubová odstoupila právě včas, že nesplnila co si přadsevzala a stejně by 'byla odejita' republikovou radou, a že už konečně má vedení strany klid na práci.

Skvělá práce zpravodajců... ehm, pardon - zpravodajů.


Na následující tiskové konferenci strany zelených jsme se od předsedy-jednotitele strany dozvěděli, že to byly polsankyně-rebelky, které štěpí stranu. Patrně to byla jejich hlasování a postoje, které odradily voliče od minulých voleb.

"Končí období nejistoty, kdy nejsme schopni garantovat způsob hlasování těchto dvou poslankyň." -říká Bursík, a má pravdu.

jen bych k tomu dodal: ano, končí období nejistoty pane Bursíku - konc úspěchu zelených s bursíkem v čele je totiž jistější než kdy jindy. Zelené voliče totiž ke straně vytunelované politickým turistou už nic neváže.


Paradoxně to byl právě pan Ministr školství Liška, který vyzval "rebelky" k odpovědnosti vůči voličům - k parlamentní podpoře vládních návrhů - Liška přece jasně vnímá co chtějí voliči...(?)

... a ctí program SZ...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama