Čím ODS prohrála volby?

2. listopadu 2008 v 9:20 | kra |  Demokracie
Jak už bylo mnohokráte řečeno, bylo to špatnou "komunikací".


Neschopností Julínka "vykomunikovat" lidem, že tunel chystaný na zdravotnictví a na důchodový systém je pro ně prospěšný.

Neschopností Kalouska "vykomunikovat" podnikatelům, že ačkoli platí na daních v součtu pořád stejně (protože se daně snížili ale k tomu se zrušily odečitatelné položky) je to snížení daní.

Neschopností Kalouska "vykomunikovat"spodním deseti mliónlm, že rovná daň bez progrese je spravedlivá, že příjmy jsou spravedlivě rozdělovány, a že pro příjem 5x větší než průměrný se příjemce 5x více nadře.

Neschopností Kalouska "vykomunikovat" lidem, že zavedení pojmu "superhrubá mzda" není marketingový tah zavádějící dvojí zdanění jedněch peněz které jednou zaplatí zaměstnavatel a podruhé zaměstnanac, ale konečně nějaká boží spravedlnost.

Může za to celková neschopnost julínkova zdravotnictví vyléčit rýmu odborářům, aby neříkali deforma místo reforma.

Neschopností KDU-ČSL "vykomunikovat" s Tlustým a s voliči 83miliard - (s lichvou 270miliard) vycucaných z prstu pro instituci která tenhle národ protáhla krvavou koupelí křižáckých válek.

Neschopností Parkanové, Topolánka, Klvani, Vondry, Schwarzenbega, Bursíka "vykomunikovat" lidem, že ta bílá koule v brdech umí zázraky -bez vyzařované energie dosahovat neobyčejných výkonů, zachytávat rakety vypouštěné proti měru rotace Země ze států kterým "darebáckost" z Washingtonu rozdávají jako dvojky z chování neposlušným školákům.

Neschopností Topolánka, Vondry, Schwarzenbega, Bursíka "vykomunikovat" Rusům co vlastně Rusové chtějí, co a proč vlastně říkají, komu je to vlastně určeno, čeho se mají obávat a čeho ne, co a jak si myslí, nebo mají myslet.

Neschopností celého mediálního aparátu a všemožných intelligence agency pochopit, že po zkušenosti s totalitou nelze vymýt mozky českému národu stejně jako američanům -nedokázali z nás udělat poslušný hlasovací stroj.

Do projevů jim zbývají jen ta ideologická klišé. Nic co by uměli vysvětlit logickými argumenty.
Ozývají se jen variace na téma "tak praví pravicová příručka ekonomie"! S pomocí jednoduchých příručkových pravidel a s plnou hubou prázdných slov spasíme svět.

...a spasíme také mnoho členů, kteří mají tu kvalifikaci, že umí papouškovat a jsou ambiciózní na rychlé zbohatnutí! Tohle fungovalo vždycky a ve všech stranách bez rozdílu barev.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 keporkakw keporkakw | E-mail | 2. listopadu 2008 v 9:32 | Reagovat

Nejen špatná komunikace a deformované názory, ale především arogance, vulgarita, hulvátství a pohrdání opozicí a obyčejnými voliči. Současná vláda má následující filozofii: "Lidu se nelíbí vláda? Potom je třeba vyměnit lid!" Ve vyspělých demokraciích není opozice nepřítelem, ale partnerm, který pomáhá hledat zlatou střední cestu. K vyspělé demokracii máme nyní ještě daleko.

2 Kecy Kecy | 2. listopadu 2008 v 14:43 | Reagovat

Za to muže ČSSD!!!!!!!!!!!!!!

3 Veselý klaun Veselý klaun | 3. listopadu 2008 v 2:18 | Reagovat

A za to, že Topol je tupé boxerské hovado podobné Mečiarovi může oranžový Prasoráth! :-).

4 ccc ccc | E-mail | 3. listopadu 2008 v 16:19 | Reagovat

hodne zaslepeny a prizemni!! treba na to jednou dojdete..

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama