RNC protests

7. září 2008 v 2:02 | kra |  Demokracie
Reklama pro republikánského kandidáta Johna McCaina a jeho kandidátku na viceprezidentku Sarah Palinovou. Zda pozitivní či negativní, to posuďtě sami. Jistě se najdou oba názory. Jak je to s demokracií pod vládou republikánů? A jaká bude pro Českou Republiku demokracie importovaná z dnešních USA? Dívejte se a vzpomínejte. Výročí Sametové revoluce se blíží, bude již rok plnoletá. Maturita z demokracie ji však ještě čeká. Dostane známku zaslouženou, nebo jedničku s hvězdičkou při obou očích zavřených?
připomíná vám to kytky z Národní?
Tihle lidé budou obviněni na základě záko na jemuž se říká Patriot Act, byl "vynalezen" na základě "bezpečnostních opatření" po událostech z 11. září 2001 Vládní systém a zaběhnuté strany a jejich sponzoři se tak chrání proti občanským aktivistům. Za podporu Terrorismu můžou dostat až 7,5 roku.
Tahle dáma je akreditovaná novinářka. Má ale smůlu, že její stanice se nejmenuje CNN ale Democracy Now. Raději to neměla říkat, možná by ji nezatkli.
Tady někdo křičí na policajty po té, co si nasadili plynové masky něco o komunistickém Rusku... No jo... neštěstí nechodí po státech ani po ekonomických systémech... ale po lidech.
Veterán z Vietnamu poučuje mladé ozbrojence... marně. Zkušenost je nepřenositelná.
Škoda jen že je tak drahá, stojí mnoho krve...
Cyklista zatčen za pád z kola.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama